Різдво у Карпатах

Різдво у Карпатах
Бронювати онлайн

Карпати – чудовий, незабутній край, де всі мрії стають реальністю, а свята набувають казкову атмосферу. Різдвяний відпочинок в Карпатах – це зимова казка, відвідати яку значить чудово провести час і запам’ятати його надовго. Гірський курорт Monastic запрошує цінителів незабутнього проведення часу добре відпочити на різдво в Карпатах, оцінити туристичну та розважальну святкову програму гірського оздоровчого курорту.

Один з найпопулярніших видів активного зимового відпочинку в Карпатах є катання на санках. Ми даємо вам можливість активно провести час всією родиною, так що ті дні, які ви витратите на відпочинок на різдво в Карпатах, ви ще довго не забудете: це відмінна розвага для всієї родини!

Різдво – одне зі свят, тісно пов’язаний з народним фольклором. Ця подія, оповите легендами, чарівної чарівною атмосферою і, відповідно, особливим ставленням до події. Ресторан гірського курорту Monastic пропонує вам дивовижні національні та інші страви, які допоможуть повною мірою насититися після активного відпочинку на Різдво.

Також, наш курорт розташований в безпосередній близькості від найвідоміших гірськолижних трас Українських Карпат, до яких налагоджений трансфер. Крім цього, ви можете оцінити екскурсійну та туристичну програму – сходити в похід, покататися на велосипеді по околицях, побувати в місцях зі своєю історією, які під Різдво знаходить чарівний. Після активного проведення часу потрібен відпочинок, його ви отримаєте в спа-комплексі «Гірський» – тренажерні зали, релаксаційні та оздоровчі програми дадуть відновити сили і підготуватися до нового дня, щоб поїздка на різдво в Карпати не була в тягар.