Зимові розваги

Зимові розваги
Бронювати онлайн
МОНАСТІК-СПА
КАРПАТИ

МОНАСТІК-СПА
КАРПАТИ

Для початківців: є невелика навчальна школа в 10 кілометрах від нашого курорту.
Для досвідчених: основні лижні траси розташовані на відстані близько 60 км від курорту: Плай, Славське, Волосянка, Орявчик-Звенів, Тисовець.
Організовуємо трансфер з готелю.
Плай: Гірськолижний комплекс “Плай” діє з 2007 року. Щорічно тут поетапно добудовується та розвивається повноцінний цілорічний комплекс відпочинку. Зараз тут діє близько 6 різноманітних лижних трас – від пологих до екстремальних. В цілому “Плай” буде відрізнятися від інших курортів регіону цілісною інфраструктурою та сучасним обладнанням. Крім того, паралельно тут будується і великий музейний комплекс. Найближчим часом планується запуск спа-центру та спорткомплексу під дахом.
Славське: Славське – карпатський гірськолижний курорт на гірському хребті Бескиди в долині рік Опір та Славка біля гори Тростян – один з найпопулярніших гірськолижних курортів України. Його історія почалась ще з 30- років, коли були побудовані перші підйомники. У Славському є кілька гір для катання та кілька трас, які затверджені Міжнародною Федерацією лижного спорту. Частина трас обладнана системою штучного засніження.
Волосянка: Волосянка знаходиться на відстані 8 км. від відомого гірськолижного курорту Славське, де прокладені декілька гірськолижних трас європейського значення, зокрема на г. Тростян, яка добре відома серед шанувальників гірських лиж. Новачкам можна порадити гору Політехнік, схили якої достатньо пологі, що найбільш підходить для тих, хто тільки починає кататися.
Орявчик-Звенів: “Орявчик-Звенів” – невеликий гірськолижний курорт в українських Карпатах. Розташований на території заповіднику “Сколевські Бескиди” неподалік від траси “Київ-Чоп”. Включає в себе два гірськолижних центра – комплекс відпочинку “Звенів” та комплекс відпочинку “Орявчик”.
Тисовець: Гірськолижний курорт “Тисовець” – це центр зимових видів спорту міжнародного значення. Розташований на висоті 1017 м. над рівнем моря, у верхів’ї річки Тисовець (басейн Дністра) у 2 км. від с. Орявчик. Сніг тут випадає в кінці листопаду та лежить до кінця квітня. Прямо від жилих корпусів до гірськолижної траси простягнутий канатний шлях довжиною 1,5 км. Звідси починаються лижні траси до двох бугельних підйомників і до посадки крісельного підйомнику.

МОНАСТІК-СПА
КАРПАТИ

МОНАСТІК-СПА
КАРПАТИ

Ідеальний сімейний відпочинок взимку – це відпочинок на природі, в оточенні свіжого повітря та прекрасних зимових пейзажів, що сумісний з активними іграми та розвагами. Одне з найулюбленіших зимових розважань – катання на ковзанах. А якщо льодовий каток знаходиться ще й на базі відпочинку, на відстані від забрудненого міського повітря, то кататися на ковзанах ще приємніше та корисніше.

МОНАСТІК-СПА
КАРПАТИ

МОНАСТІК-СПА
КАРПАТИ

Кожна пора року по-своєму прекрасна. Але зима особливо дивовижна, адже ми отримуємо унікальну можливість покататися на санчатах. Такий вид активного відпочинку є відмінним проведенням часу для всієї сім’ї. Повірте, катання на санках не змусить сумувати та порадує всю родину!Оренда – 50 грн на день.