Корпоративним клієнтам

www…. Google… “місце для проведення семінару, тихе, по-за містом, з гірським краєвидом… на карпатській полонині, але з комфортом…”- якщо це те, що ви розшукуєте, то придивіться уважніше до нашого проекту “Монастік-СПА Карпати”! Наші можливості розкриють потенціал Вашої події або зустрічі на всі 100%. Ми допоможемо Вам реалізувати будь яку ділову ідею: будь то невеличкий тренінг для особистої команди чи дорогий першокласний семінар для делегатів з усієї Європи, чи навіть особливе родинне свято, наш курорт стане тихою гаванню, де ніщо не зможе відволікти Вашу аудиторію від основної справи.

Після плідного робочого дня ми приготуємо для вас СПА, гарячі бочки, масажний кабінет, а в теплу пору року, звичайно, басейн. Чисте озеро з фореллю та барбекю на гірському повітрі – це затишні місця для спілкування, які зроблять великий вклад у дружнє спілкування учасників Вашого заходу, природним чином об’єднуючи їх у єдине ціле.

Ми попіклуємося про зустріч гостей на вокзалі чи аеропорту, про їх проживання та харчування, ми обслугуємо Вашу зустріч на вищому рівні для того, щоб Ви змогли зосередитись лише на речах першорядного значення. Наше унікальне природне місце та професіоналізм у сфері першокласного відпочинку зроблять Вашу подію незабутньою для учасників!

Оренда потужностей “Монастік-СПА Карпати” – це новий рівень ведення освітнього бізнесу, проведення ділових зустрічей та святкування знаменних дат!

Зв’яжіться з нами та розкажіть про свою ідею, і ми допоможемо зробити омріяне реальність!

Monastic Spa належить холдингу Monastic Invest.
Запрошуємо ознайомитись з сайтом холдингу – Monastic Group