Дозвілля

Дитячий карпатський майданчик для лазіння.

Дитячий майданчик – територія, на якій розташовані елементі дитячого вуличного ігрового обладнання що сприяють фізичному і розумовому розвитку.

Велосипедні гірські тури

Велосипедні тури – один з найкращих видів активного спорту, що дозволяє не тільки завжди знаходитись у прекрасній формі, але й відвідати велику кількість цікавих місць, насолодитись оточуючими пейзажами, подихати свіжим повітрям.

Авторські туристичні маршрути

1.Бренів. Маршут:с.Орів- Каплиця на горі Бренів.(Загальна протяжність — 3,2км. Набір висоти- 250м. Найвища точка- 735м. Тривалість-1год.(в одну сторону).

Стрільба з луку

Стрільба з луку — мистецтво або практичне вміння стрільби в ціль (або на дальність) з використанням лукута стріл.
Мистецтво стрільби з луку виникло в епоху пізнього палеоліту або раннього мезоліту. Найстарші знахідки, що пов’язані зі стрільбою з луку, датуються VIII—IX віками до нашої ери.

Пішохідні оздоровчі маршрути

Крім маршрутів, в основі яких лежить історико-культурна спадщина, є і спортивно-оздоровчі маршрути, що передбачають подолання маршруту активним способом, без використання транспортних засобів, покладаючись лише на власні сили.

Зимові розваги

Ідеальний сімейний відпочинок взимку — це відпочинок на природі, в оточенні свіжого повітря та прекрасних зимових пейзажів, що сумісний з активними іграми та розвагами. Одне з найулюбленіших зимових розважань — катання на ковзанах.