Дозвілля

Дитячий карпатський майданчик для лазіння.

Дитячий майданчик — територія, на якій розташовані елементі дитячого вуличного ігрового обладнання що сприяють фізичному і розумовому розвитку. Для наймолодшого віку — перехід мостиком, сходинки, пісочниці; для середнього віку — канатні сітки та шляхи, спіральні спуски, звивисті гірки; для старшого віку — спортивні турніки та сходи.

Велосипедні гірські тури

Велосипедні тури – один з найкращих видів активного спорту, що дозволяє не тільки завжди знаходитись у прекрасній формі, але й відвідати велику кількість цікавих місць, насолодитись оточуючими пейзажами, подихати свіжим повітрям. Цей вид спорту стає все більш популярним, та дивовижні Карпати можуть запропонувати безліч варіантів турів для шанувальників велотуризму.

Авторські туристичні маршрути

Бренів, Комарницькі гори, Тустань, Гора Ключ, Скелі Довбуша.

Стрільба з луку

МОНАСТІК-СПАКАРПАТИ МОНАСТІК-СПАКАРПАТИ Стрільба з луку — мистецтво або практичне вміння стрільби в ціль (або на дальність) з використанням лукута стріл. Мистецтво стрільби з луку виникло в епоху пізнього палеоліту або раннього мезоліту. Найстарші знахідки, що пов’язані зі стрільбою з луку, датуються VIII—IX віками до нашоїери. Історично стрільба з луку використовувалась для полювання та бойових дій. […]

Пішохідні оздоровчі маршрути

Крім маршрутів, в основі яких лежить історико-культурна спадщина, є і спортивно-оздоровчі маршрути, що передбачають подолання маршруту активним способом, без використання транспортних засобів, покладаючись лише на власні сили. Найбільш розповсюдженими маршрутами цього виду в Карпатах є: пішохідні, водні, велосипедні, спелео- та гірськолижні маршрути.

Зимові розваги

Кожна пора року по-своєму прекрасна. Але зима особливо дивовижна.