СПА та оздоровлення

Спа, оздоровчі програми

все те, що так необхідно при сучасному ритмі життя


Турманієвий
Хамам

Єдиний в Україні Турманієвий Хамам. Ергономічні лежаки повторюють форму Вашого тіла. Дякуючи Турманію виділяється інфрачервоне тепло, що проникає у глибину тіла, прогріваючи його та зцілюючи з середини

бронювати онлайн


Джакузі

Тепле джакузі на відкритому повітрі з видом на чарівні гори

бронювати онлайн


Термальні
дубові бочки

150 грн

250 грн

Термальні дубові бочки, стоять прямо на відкритому повітрі. Любуючись романтичними краєвидами, вдихаючи аромат запарених трав, ви на мить зрозумієте, що знайшли невеличкий клапоть раю вже тут на землі. Хто знає, може це підштовхне Вас шукати й той, небесний рай.

бронювати онлайн


Фіто-бювет

1 тиждень
250 грн

Фіто-бювет – ми пропонуємо оздоровлення цілющими екстрактами карпатських трав, що створені по старовинним рецептам та приготовані у спеціальних екстракторах “KYUNGSEO”(Південна Корея). Екстрактори “KYUNGSEO” є лідерами у траволікуванні. Вони дозволяють перенести лікувальні властивості трав прямо до гарячої чашки Вашого цілющого напою.

бронювати онлайн


Джерело «Нафтуся»

безкоштовно

Джерело мінеральної води «Нафтуся». Джерело є добутком усього Українського народу та відкритий завжди для безкоштовного використання всіма бажаючими. Джерело дуже насичене мінералами, тому просимо проконсультуватись з Вашим лікарем, якщо ви плануєте пити воду у лікувальних цілях.

бронювати онлайн