Хамам

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ТУРМАНІЄВОГО ХАМАМУ
Метод оздоровлення на основі турманієвого хамама ґрунтується на позитивному впливі турманія на організм. Як відомо, турманій є натуральним композитним матеріалом, що складаються з чотирьох напівкоштовних природних елементів: турмаліну, германію, вулканічної породи і Ельван.
Біостимулюючий ефект
Результатом відвідин турманієвого хамама стає прискорення обміну речовин в організмі та збільшення кількості серцевих скорочень, завдяки чому в організмі спалюються зайві калорії.
За півгодини спалюється до 600 калорій.
Стимуляція системи кровообігу.

Після проходження сеансу в хаммамі поліпшується кровообіг пацієнта в зв'язку зі збільшенням циркуляції крові. Також відбувається прискорення його обміну речовин, значне підняття температури шкіри, кровоносні судини набувають додаткову гнучкість і еластичність.
Ефект насичення
В результаті відвідування хаммама зменшується рівень кортизолу, що є руйнівним гормоном. Сполучення теплової енергії і привабливою мелодії сприяє видаленню «зашореності» від спортивних тренувань і дозволяє відчувати справжнє задоволення.
Протизапальний ефект
Як показало дослідження, проведене в 2003 році, ближнє інфрачервоне тепло дозволило послабити больові відчуття через зниження запальної реакції і процесу набряку. Це стало можливим внаслідок збільшення ефективності виробництва білих кров'яних клітин у пацієнтів, що проходять процедуру турманієвого хамама. Даний метод використовується багатьма спортсменами, після отримання ними різних травматичних пошкоджень, які тим самим знижують неприємні відчуття.
Спазмолітичний ефект
Розслаблення в турманієвому хамама після спортивних занять сприяє зниженню болю в м'язах внаслідок виробництва організмом гормону задоволення - ендорфіну. Крім того, відвідування хаммама призводить до усунення основного відмовляє фактора функціонування м'язів - молочної кислоти, а також до висновку токсичних речовин, які виділяються під час занять.