СПА Меню

Та оздоровчі програми курорту природнього оздоровлення Монастік-СПА

СПА – це відновлення психічного та фізичного самопочуття, підняття настрою, заряд життєвою енергією, покращення зовнішнього вигляду, все те, що так необхідно при сучасному ритмі життя.

Ціна

Єдиний в Україні Турманієвий Хамам. Ергономічні лежаки повторюють форму Вашого тіла. Дякуючи Турманію виділяється інфрачервоне тепло, що проникає у глибину тіла, прогріваючи його та зцілюючи з середини

Подарунок для кожного гостя до кінця 2017

Тепле джакузі на відкритому повітрі з видом на чарівні гори

Подарунок

Термальні дубові бочки, стоять прямо на відкритому повітрі. Любуючись романтичними краєвидами, вдихаючи аромат запарених трав, ви на мить зрозумієте, що знайшли невеличкий клапоть раю вже тут на землі. Хто знає, може це підштовхне Вас шукати й той, небесний рай.

150грн маленька,

250грн велика

Фіто-чай – ми пропонуємо оздоровлення цілющими екстрактами карпатських трав, що створені по старовинним рецептам та приготовані у спеціальних екстракторах " KYUNGSEO"(Південна Корея). Екстрактори "KYUNGSEO" є лідерами у траволікуванні. Вони дозволяють перенести лікувальні властивості трав прямо до гарячої чашки Вашого цілющого чаю. На сьогодні ми пропонуємо наступні лікувальні програми на основі фіто-чаїв: Здоровий ШКТ (лікування шлунку, печінки, нирок), Здоровий обмін речовин (контроль ваги), Здоровий імунітет, Профілактика онкології, Лікування сахарного діабету, Здоровий хребет (лікування остеопорозу), Здорове серце (сердечно-судинні захворювання)

150 грн на тиждень за одну особу

Rent

STANDART

One floor chalet

One floor chalet

990
UAH/day for DBL
1 floor
2 adults, 2 children, additional bed 100UAH

STANDART

Two floor chalet

Two floor chalet

1590
UAH/day for DBL
2 floors
4 adults, 2 additional beds, additional bed 100UAH